MIDA ME TEEME

Baltic Clean OÜ on Hollandi-Soome pereettevõte, mis pakub tööstuslikku pesupesemisteenust kruiisiliinidele, lennufirmadele, hotellidele ja töökohtadele, kus nõutakse vormiriietust.

Kus me oleme ja kus on meie kliendid?

Asume Tallinnas, Eestis.
Teenindame kliente Eestist ja Soomest.

Teenused, sertifikaadid ja hügieen

Meie pesupesemisprotsesse juhitakse vastavalt ISO standardile SFS-EN 14065:2016.

DNV-GL on auditeerinud ja väljastanud Baltic Clean OÜ-le RABC (Risk Analysis and Biocontamination Control) sertifikaadi.

Meist

Baltic Clean OÜ asutati Tallinnas 2000. aastal Soome, Pietarsaarest pärit ettevõtte Granlunds Tvätt poolt. Ettevõte asutati Tallinnas sest oli tekkinud vajadus pakkuda tekstiide hooldusteenust suurklientidele.

Granlunds Tvätti enamusomanik oli Olle Granlund ja juhatuse esimees Peter Boström. Tallinna äärelinnas osteti ja renoveeriti lagunenud tehas. Paigaldatavad masinad soetati Saksamaalt Berliinist. Varsti pärast pesumaja töö alustamist sõlmis Baltic Clean OÜ koostöölepingud mitme suure kliendiga, kellest osadega jätkub koostöö seniajani.

2015 aastal omandasid Baltic Clean OÜ Peter Boström, vennad Albert ja Wilhelm Goudkuil, kes on olnud sõbrad ja partnerid juba ajast, mil Goudkuil`i käest osteti masinad Pietarsaare pesumajale.

Machinefabriek Goudkuil Apeldoorn B.V. on üks maailma juhtivamaid kasutatud pesumajaseadmete renoveerijaid ja uute seadmete tarnija.

Töötajad täna

Täna töötab Baltic Clean sõltuvalt aastaajast 50-100 inimest.

Asukoht

Baltic Clean asub Tallinnas, Eestis.

Masinate tüüp

Kasutame kvaliteetseid Euroopa pesutunneleid, pesumasinaid, kuivateid ja triikimismasinaid.